MİSYONUMUZ-VİZYONUMUZ

HABERLER ve DUYURULAR
ARAŞTIRMA GELİŞTİRME

AR-GE bölümümüzde müşterilerimizden gelen bilgi, numune, ve talepler doğrultusunda ürün dizaynları ve iyileştirmeleri yapılmaktadır. Dizayn aşaması tamamlanıp prototip üretimi yapılan parçaların, bir çok testini de kendi bünyemizde gerçekleştirmekteyiz.

Misyonumuz

Stoper Endüstriyel Ürünler çalışanları olarak bizler, “Müşteri Memnuniyetini” eğitimli ve donanımlı kadromuzla en üst seviyeye ulaştırmayı hedefledik. Kaliteli, hızlı ,güvenilir üretim yapmayı ve sürekliliği kendimize ilke edindik. Sürekli kendimizi geliştirip, büyüyerek ve faaliyet gösterdiğimiz alanda “Lider” konuma gelmeyi amaç edinerek tüm çalışmalarımızda müşterilerimizin beklentilerini karşılama gayreti içinde olacağız.

Vizyonumuz

Alüminyum Kapı ve Pencere aksesuarları imalatında sektörde faaliyet gösteren ana sanayilerin önde gelen tedarikçi firmalarından biri olmayı başarmış Stoper Endüstriyel Ürünler olarak ; istikrarlı, kaliteden ödün vermeyen, mevcut kadromuzla ve çalıştığımız tedarikçilerle uyumlu, anlaşılır, güvenilir, yeniliklere açık, sürekli öğrenen ve kendini geliştiren, “Müşterilerimizin Beklentilerine” en hızlı ve en iyi şekilde cevap verebilen, sektörde kendi alanında sürekli gelişim içerisinde olan bir firma olarak faaliyetlerimize devam edeceğiz.