hakkimizda

misyon

kalite

Haberler ve Duyurular
Araştırma Geliştirme

AR-GE bölümümüzde müşterilerimizden gelen bilgi, numune, ve talepler doğrultusunda ürün dizaynları ve iyileştirmeleri yapılmaktadır. Dizayn aşaması tamamlanıp prototip üretimi yapılan parçaların, bir çok testini de kendi bünyemizde gerçekleştirmekteyiz.

Stoper Endüstriyel Ürünler, 2000 yılında kurulmuş olup Stoper Asansör Malzemeleri adı altında faaliyetlerine başlamıştır. O dönemde asansör sektörüne hizmet veren firmamız halat şişesi, dikdatör ,lir pompası gibi çeşitli asansör parçaları ile firmalara özel plastik sac ve yedek parça imalatı yapmaktaydı.

2005 yılı itibarı ile faaliyet alanını genişleten firmamız, alüminyum kapı ve pencere aksesuarları imalatına başlamış, kısa süre içerisinde de bu sektörde faaliyet göstermekte olan ana sanayilerin önde gelen tedarikçileri arasına girmeyi başarmıştır.

Şu anda Feniş Alüminyum, Astaş Alüminyum, Gencer Alüminyum , Saray Alüminyum’a 200 çeşidin üzerinde ürün tedarik etmekteyiz.

Stoper Endüstriyel Ürünler olarak hedefimiz, müşterilerimizin kalite ve fiyat beklentilerinin en yüksek seviyede karşılanması ile sektörde güvene dayalı olarak kısa zamanda edindiğimiz yeri koruyarak gelişimimizi sürdürmektir